Čo potrebujete na kurz?

Podložku na cvičenie/jogomatku, pohodlné oblečenie (legíny alebo tepláky, tričko, prípadne mikinu). Pri jednom cvičení potrebujeme jogový blok, alebo vankúšik, dobre poslúži aj zrolovaný uterák.

Informácie o kurze

Pri týždennom kurze je výučba zostavy rozdelená na niekoľko častí/ucelených blokov, kde sa postupne naučíme celú zostavu.

 • Stretávame sa raz do týždňa na 1,5 až 2 hodiny, záleží od konkrétneho kurzu a dĺžky trvania
 • Najčastejší model sú 4 lekcie po 1,5 hodiny. To znamená, že výučba prebieha 4 po sebe nasledujúce týždne.
 • Na prvej lekcii sa zoznámite s princípmi hormonálnej jogy, ako to celé funguje, čo od cvičenia môžete očakávať v súvislosti s vašimi konkrétnymi zdravotnými ťažkosťami. Naučíme sa základné techniky, ktoré využívame v systéme hormonálnej jogy.
 • Nasleduje detailná výučba celej zostavy hormonálnej jogovej terapie.
 • Záverečná lekcia je určená na zopakovanie celej zostavy a doladenie detailov.
 • Na každej lekcii je priestor aj na vaše otázky, prípadne zhodnotenie výsledkov z cvičenia. Je bežné, že niektoré výsledky sa dostavia už v priebehu kurzu 😊.
 • V cene kurzu máte ešte 1 voľnú opakovaciu lekciu (konajú sa v Bratislave). Túto lekciu je potrebné si vybrať v rámci jedného mesiaca od ukončenia kurzu (potom prepadá).
 •  V každom prípade opakovacie lekcie môžete po absolvovaní kurzu navštevovať kedykoľvek bez prihlásenia. Cena je 6 €. Tieto lekcie prebiehajú pravidelne počas týždňa a sú určené len pre absolventky kurzu. Na týchto hodinách cvičíme celú zostavu HJT.
 • Cena kurzu: 115,- €
 • Mojím záujmom je, aby každá žena, ktorá navštívi kurz vedela odcvičiť zostavu samostatne doma. preto som pre vás pripravila hneď niekoľko pomôcok.V cene kurzu máte:1x podrobný farebný materiál s obrázkami na cvičenie doma1x cvičebný manuál, kde nájdete obrázky jednotlivých cvičení,. Túto „kabelkovú verziu“ si môžete zobrať zo sebou kamkoľvek (napr. na služobnú cestu, či dovolenku). 1x audio nahrávku z cvičenia v trvaní cca 50 minút (obsahuje celé cvičenie aj so záverečnou harmonizáciou). Nahrávka vznikla autenticky na spoločnom cvičení. Ženy si túto pomôcku veľmi pochvaľujú, preto som ju zahrnula do podkladov na cvičenie. Neskôr si môžete mailom požiadať o rýchlejšiu verziu, ktorá trvá cca 40 minút aj so záverečnou harmonizáciou.1x opakovacia lekcia. Túto lekciu je potrebné si vybrať v rámci jedného mesiaca od ukončenia kurzu (koná sa v Bratislave). Opakovacie lekcie prebiehajú pravidelne počas týždňa. Aktuálny rozvrh nájdete na úvodnej stránke. Tieto lekcie môžete po absolvovaní kurzu a vybratí jednej navštevovať kedykoľvek bez prihlásenia. Cena je 6 €. Tieto lekcie prebiehajú pravidelne počas týždňa a sú určené len pre absolventky kurzu. Na týchto hodinách cvičíme celú zostavu HJT.
 • Cena : 115 €

  v cene sú zahrnuté podklady na cvičenie doma

Vyberte si svoj kurz

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
18.00
19.00

Prihlásenie na Týždenný kurz Hormonálnej JOGY - pondelok od 18:00 od 19:30, od 20.1. do 10.2.2020

Obsadenosť: 0/25
Miesto konania: KUKUČKA Balance štúdio, Kukučínova 32, Bratislava
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
18.00
19.00

Prihlásenie na Týždenný kurz Hormonálnej JOGY - streda od 18:00 od 19:30, od 15.1. - 5.2.2020

Obsadenosť: 0/25
Miesto konania: KUKUČKA Balance štúdio, Kukučínova 32, Bratislava
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
18.00
19.00

Prihlásenie na Týždenný kurz Hormonálnej JOGY - streda od 18:00 od 19:30, od 20.11. - 11.12.2019

Obsadenosť: 15/25
Miesto konania: KUKUČKA Balance štúdio, Kukučínova 32, Bratislava
No events available!