Doprajte si výnimočný zážitok, hormonálnu jogu a špičkovú ayurvédu. Vychutnajte si dokonalý oddych a úplný reštart. Nabite sa novou energiou v ayurvédskom centre uprostred panenskej prírody na Srí Lanke.

Detoxikujte sa a omladnite s ayurvédou a hormonálnou jogou!

Miesto pobytu: Srí Lanka

Termín: 18.03. 2019 – 30. 03. 2019 (odlet 17.3. a prílet 31.3.)

13-dňová očista tela i mysle v ayurvédskom rezorte ISOLABELLA AYURVEDA RESORT, ktorý sa nachádza na južnom pobreží v blízkosti mesta Matara.
Každá izba má veľký balkón, alebo terasu s pohodlnými kreslami a výhľadom na oceán. Všetky izby v rezorte sú dvojposteľové izby a sú vybavené veľkou manželskou posteľou a prekryté sieťkou proti hmyzu. Klimatizácia je k dispozícii v každej izbe.

Program počas pobytu je intenzívny a zameraný na odstránenie toxínov z tela a regeneráciu celého organizmu. Ozdravný proces podporíme cvičením jogy, jednoduchými taoistickými technikami na podporu očisty a harmonizácie vnútorných orgánov.
Vďaka prirodzenej ayurvédskej strave, medicíne, ako aj vysoko účinným ayurvédskym procedúram získate vnútornú rovnováhu na všetkých úrovniach.

Na začiatku pobytu prejde každý klient úvodnou diagnostikou, kde mu ayurvédsky lekár predpíše procedúry a stravu s medikamentami na celý pobyt. Každý klient je priebežne kontrolovaný lekárom.

Pobyt je vhodný pre každého, kto si chce dopriať úplnú regeneráciu tela i duše, vypnúť a uľaviť od stresu, zlepšiť svoje zdravie, detoxikovať organizmus, ako aj riešiť nejaké konkrétne zdravotné ťažkosti.

Príjemným výsledným efektom je úbytok na váhe (ak je žiadaný), omladnutie celého tela, upravený krvný tlak, zvýšená imunita a znovunadobudnutá energia a vitalita.

http://ayurveda-kingdom.sk/rezort-isolabella/

cena:
1.800 euro / osoba 
dve osoby v dvojpostelovej izbe 
1.960 euro / osoba 
jedna osoba v dvojpostelovej izbe 
 
letenka okolo 700 euro
 
cena zahrna: 
– 5-7 ayurvedskych procedur/ masazi denne 
– ayurvedsku stravu 3 x denne 
– ubytovanie 
– pitny rezim pocas celeho dna 
– vsetky prirodne lieky a lieciva 
– denne konzultacie s doktorom
– joga 2 x denne
– transfer z/na letisko Colombo 
– vylety do okolia 
– zaujimave prednasky, skola varenie atd 
 
Letenky nie sú zahrnuté v cene. Kupujú sa pre celú skupinu, bude na vyber z rôznych ponúk leteckých spoločností, aj cien. Letenky sa budú kupovať cca. dec-jan. Letí sa spoločne cela skupina.

Orientačný denný program:
• Ranná taoistická poklepová detoxikácia, joga
• Raňajky
• Procedúry
• Obed
• Procedúry
• Hormonálna joga, krátka relaxácia, či meditácia
• Večera
• Tvárová joga na spestrenie

Registrácie a otázky na e-mail: mirka@hormonyoga.sk alebo tel.: +421 903 129 808

Registrácie sa uzatvárajú najneskôr do 10.01.2019, alebo po naplnení kapacity.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.