Hormonálna joga v Toskánsku

Milé žienky,

srdečne vás pozývam na nádherný týždenný pobyt s hormonálnou jogou v Toskánsku :-)

Ako omladnúť, zbaviť sa stresu a dokonalo si oddýcnuť, vám ukážeme na romantickej usadlosti v Toskánsku, vo Villa Toscana. Jedinečný kútik pokoja a relaxácie medzi kopcami a morom, v blízkosti ktorého môžete spoznať najkrajšie miesta na etruskom pobreží a jedinečné chute toskánskej kuchyne. Vila je len 4 km od pobrežia a vy tak máte možnosť dopriať si aj more. Na najbližšiu pláž sa dostanete autom alebo na bicykli.

Izby vo vile sú renovované v duchu toskánskej tradície.

Všetky apartmány a izby majú samostatný vchod, priamy prístup do záhrady a na veľké terasy alebo exkluzívne verandy, kde môžete stráviť každú chvíľu dňa vonku obklopený veľkou záhradou s bazénom.

Na týždňovom pobyte s hormonálnou jogou spoznáte benefity cvičenia hormonálnej jogy. Celý pobyt začína 6 hodinovým kurzom hormonálnej jogy (je rozdelený do 2 dní), kde sa naučíte všetko dôležité na jej praktikovanie. Budete ju potom môcť cvičiť aj doma.

Pri pravidelnom cvičení dochádza k výsledkom už po pár dňoch či týždňoch. Hormonálna jogová terapia podporuje celkový zdravotný stav, zvyšuje hladinu ženských hormónov a znižuje intenzitu symptómov menopauzy (návaly tepla,migrény, osteoporóza, suchá koža, vrásky…), zlepšuje pružnosť tela, pohyblivosť kĺbov, posilňuje pľúca, detoxikuje organizmus. Vyvážená hladina hormónov a dostatok ženských hormónov pôsobí veľmi priaznivo na ženskú krásu, výraz aj sebavedomie. Takáto žena prekypuje zdravým, energiou a vitalitou v každom veku. Jednoducho žiari. A kto by nechcel žiariť?

Cieľom pobytu je relax, oddych, regenerácia tela i duše.  Aj pomocou cvičenia uvoľníme všetok stres a naladíme sa viac na SEBA. Užijeme si krásne Toskánsko a všetko na čo budeme mať chuť. Získame viac energie, motivácie a chuti do života.

Termín:

13.09.2021 – 19.09.2021

Cena:

Akciová cena 984 Eur platí len pre prvé objednávky, ktoré budú objednané aj s uhradenou zálohou do 15.6.2021.

V cene je zahrnuté

– ubytovanie s polpenziou (raňajky, večere) v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe na 6 nocí

– 6 hod kurz hormonálnej jogy

– lekcie jogy podľa programu

– 1 fakultatívny výlet s českým sprievodcom

– malý darček pri príchode

– poistenie CK proti úpadku

Pri potvrdení rezervácie je nutná úhrada zálohy vo výške 500 Eur/osoba. Doplatok je 40 dní  pred začiatkom pobytu.

Počet miest je limitovaný, preto odporúčame s rezerváciou neváhať. :-)

Príplatky:

– vlastná doprava (Na miesto pobytu sa dá dostať individuálne vlastným autom, vďaka čomu budete flexibilní a viete objavovať krajinu. Alternatívou je aj dopraviť sa letecky do Florencie. Aktuálna cena letenky je od 127 Eur. A z Florencie Vám zapezpečíme transfer v cene 90 Eur. V prípade väčšej skupiny (min 5 osôb) vieme zabezpečiť aj transfer mikrobusom z Ba v cene od 250 Eur do 390 Eur. Presná cena bude potvrdená pri objednávke a závisí od počtu záujemcov o transfer.)

– cestovné poistenie vrátane poistenia storna: 35 Eur/osoba/pobyt

– doprava z vily na pláž

– obedy

– samostatné ubytovanie v izbe (132 Eur/osoba/pobyt)

– ďalšie príplatky sú uvedené na stránke CK

Storno podmienky sú uvedené na stránke CK.

Orientačný denný program:

Raňajky

Hormonálna joga, ranná joga

Obed

Voľno, wellness, fakultatívne výlety

Spoločný fakultatívny výlet

Klasická joga, hormonálna joga

Večera

Zmena programu vyhradená.

Registrácia na pobyt:

Registráciu je potrebné urobiť priamo na stránke CK: https://www.rebornea.com/p/hormonalna-joga-v-toskansku

Covid podmienky:

Momentálne platí v Taliansku to isté,  čo aj na Slovensku. Povinnosť nosiť rúško na verejnosti. V reštauráciách je obmedzený počet ľudí a sú otvorené do 22.00. V prípade zmeny podmienok Vás budeme informovať.

Po návrate na SR je nutné sa registrovať na  korona.gov.sk/ehranica  a izolovať sa v domácom prostredí až do doby obdržania negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19. Alebo sa negatívnym PCR testom preukážete pri vstupe do SR (platné v januári 2021 – info priebežne aktualizujeme, v septembri môže byť všetko inak).

Leave a Reply

Your email address will not be published.