Hormonálna joga v Toskánsku

Milé žienky,

srdečne vás pozývam na nádherný týždenný pobyt s hormonálnou jogou v Toskánsku :-)

Ako omladnúť, zbaviť sa stresu a dokonalo si oddýcnuť, vám ukážeme na romantickej usadlosti v Toskánskuhttp://www.villalafagianaia.com/?lang=en . Vila sa nachádza v malej dedinke nad Montecatini, kde sú i slávne kúpele, ktoré navštevujú aj hollywodske celebrity. Vila je obkolesená nádherným starobylým lesom a poskytuje tak dokonalé miesto na relax a ponorenie sa do svojich myšlienok. Na druhej strane má vynikajúcu strategickú polohu. Usadlosť sa špecializuje na jogové pobyty a pravidelne usporadúva jogové retreaty. Dedinka je v blízkosti všetkých toskánskych atrakcií a vlakovej stanice, ktorou sa pohodlne k atrakciám a pamiatkam dostanete. Vlakom sa dostanete aj k moru.

Villa je ideálnym miestom na nájdenie úplného pokoja. Krása krajiny a zvuky prírody držia za ruku dušu a vedú k úplnej relaxácii. Ubytovaní budete v autentických toskánskych izbách, ktoré ich majitelia zariaďovali s láskou. V záhrade vily sa nachádza aj bazén.

Toskánsko je kolískou umenia a talianskeho jazyka a je plné zázrakov architektúry, maľby, sochárstva, ale aj kuchyne. Jeho kuchyňa ponúka vynikajúce jedlá z mäsa a rýb, chutné tradičné polievky plnej chuti. Chlieb, olivový olej, zelenina i sladkosti, klobásy a nakoniec víno s mnohými vynikajúcimi vlastnosťami. Toto je Toskánsko a majitelia vily vám túto chuť Toskánska naservírujú rovno na váš tanier. Stravovanie na pobyte je formou polpenzie. Majitelia vám pripravia chutné jedlo z lokálnych surovín a často z toho, čo si práve dopestovali v záhrade.

Pobyt je venovaný najmä hormonálnej joge. Nízka hladina kľúčových hormónov výrazne vplýva na prežívanie plnohodnotného života na všetkých úrovniach: fyzickej, fyziologickej, psychickej aj energetickej. Preto je dôležité, aby naše žľazy boli aktívne a produkovali hormóny v správnom pomere pre náš organizmus. Najčastejšou príčinou hormonálnej nerovnováhy je stres, veľká záťaž, s ktorou si telo nevie rady. Hladina hormónov môže byť znížená v dôsledku nezdravého životného štýlu, rôznych telesných ako aj citových tráum. Hormonálna jogová terapia pôsobí na organizmus ako celok, pričom účinkuje na niekoľkých úrovniach a pomáha tieto neduhy odstrániť.

Na týždňovom pobyte s hormonálnou jogou spoznáte benefity cvičenia hormonálnej jogy. Celý pobyt začína 6 hodinovým kurzom hormonálnej jogy (je rozdelený do 2 dní), kde sa naučíte všetko dôležité na jej praktikovanie. Budete ju potom môcť cvičiť aj doma.

Pri pravidelnom cvičení dochádza k výsledkom už po pár dňoch či týždňoch. Hormonálna jogová terapia podporuje celkový zdravotný stav, zvyšuje hladinu ženských hormónov a znižuje intenzitu symptómov menopauzy (návaly tepla,migrény, osteoporóza, suchá koža, vrásky…), zlepšuje pružnosť tela, pohyblivosť kĺbov, posilňuje pľúca, detoxikuje organizmus. Vyvážená hladina hormónov a dostatok ženských hormónov pôsobí veľmi priaznivo na ženskú krásu, výraz aj sebavedomie. Takáto žena prekypuje zdravým, energiou a vitalitou v každom veku. Jednoducho žiari. A kto by nechcel žiariť?

Cieľom pobytu je relax, oddych, regenerácia tela i duše.  Aj pomocou cvičenia uvoľníme všetok stres a naladíme sa viac na SEBA. Užijeme si krásne Toskánsko a všetko na čo budeme mať chuť. Získame viac energie, motivácie a chuti do života.

V cene pobytu je aj 1 fakultatívny výlet do Florencie. Florencia je jedno z mála miest na svete, ktorého historické centrum ako celok je zapísané do zoznamu UNESCO. Jedným z najnavštevovanejších miest v Európe je práve jeho námestie – Piazza del Duomo.
Ďalšie výlety vám vieme zabezpečiť podľa vášho záujmu.

Termín:

13.09.2021 – 19.09.2021

Cena:

Akciová cena 949 Eur platí len pre prvé objednávky, ktoré budú objednané aj s uhradenou zálohou do 1.7.2021. Následná cena je 989 Eur. 

Uzávierka prihlášok je 15.7.2021.

V cene je zahrnuté:

– ubytovanie v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe na 6 nocí

– polpenzia – bufetové raňajky a 3 chodová večera: predjedlo, hlavný chod: mäso/ryby/cestoviny, dezert, voda a káva

– 6 hod kurz hormonálnej jogy

– lekcie jogy podľa programu

– 1 fakultatívny výlet s českým alebo slovenským sprievodcom

– malý darček pri príchode

– poistenie CK proti úpadku

Pri potvrdení rezervácie je nutná úhrada zálohy vo výške 500 Eur/osoba. Doplatok je 35 dní  pred začiatkom pobytu.

Počet miest je limitovaný, preto odporúčame s rezerváciou neváhať. :-)

Príplatky:

– vlastná doprava (Na miesto pobytu sa dá dostať individuálne vlastným autom, vďaka čomu budete flexibilní a viete objavovať krajinu. Alternatívou je aj dopraviť sa letecky do Florencie. Aktuálna cena letenky je od 119 Eur. A z Florencie Vám zapezpečíme transfer v cene 45 Eur. V prípade väčšej skupiny (min 5 osôb) vieme zabezpečiť aj transfer mikrobusom z Ba v cene od 240 Eur do 380 Eur. Presná cena bude potvrdená pri objednávke a závisí od počtu záujemcov o transfer.)

– cestovné poistenie vrátane poistenia storna: 18 Eur/osoba/pobyt

– doprava letisko – vila – letisko (45 Eur v závislosti od obsadenosti)

– obedy

– samostatné ubytovanie v izbe (150 Eur/osoba/pobyt)

Možný fakultatívny výlet:

– kurz varenia na usadlosti (55 Eur)

– degustácia vína

– fakultatívne výlety (kúpele, mesto Lucca…)

Storno podmienky sú uvedené na stránke CK.

Orientačný denný program:

Raňajky

Hormonálna joga, ranná joga

Obed

Voľno, wellness, fakultatívne výlety

Spoločný fakultatívny výlet

Klasická joga, hormonálna joga

Večera

Zmena programu vyhradená.

Registrácia na pobyt:

Registráciu je potrebné urobiť priamo na stránke CK: https://www.rebornea.com/p/hormonalna-joga-v-toskansku

Covid podmienky:

Pri vstupe do Talianska od 16. mája sa cestujúci z krajín kategórie štátov C, kde patrí aj Slovensko, musí preukázať negatívnym antigénovým (vykonaný výterom) alebo PCR testom nie starším ako 48 hodín od odberu. (Platí pre príchod z EÚ, krajín Schengenu, Spojeného kráľovstva a Izraelu.) Výnimku z preukázania testu majú deti do dvoch rokov.

Pri vstupe do Talianska platí povinnosť vyplniť čestné vyhlásenie (autodichiarazione) za každú fyzickú osobu. (info priebežne aktualizujeme).

Leave a Reply

Your email address will not be published.