Kurz aromaterapeutickej masáže Raindrop

Milí priatelia, priaznivci olejov a aromaterapie,

pozývam Vás na certifikovaný kurz masážnej aromaterapeutickej techniky Raindrop. Táto unikátna terapeutická metóda zažíva celosvetový boom.
Doktor Gary Young vyvinul jedinečnú techniku spájajúcu aplikáciu 9 terapeutických esenciálnych olejov na chodidlá a chrbticu so špeciálnymi masážnymi postupmi indiánskeho kmeňa Lakota a metódou Vita Flex bodov, ktorá má hlboký regenerační a terapeutický efekt. Teším sa, že Vám môžem ponúknuť zaškolenie v tejto metóde.
Technika Raindrop je účinnou a neinvazívnou metódou, ktorá využíva antivírových, antibakteriálnych a protizápalových vlastností niekoľkých kľúčových esenciálnych olejov a napomáha telu udržať, prípadne obnoviť prirodzený stav chrbtice. Využíva sa aj k liečbe problémov, ktoré nie sú priamo spojené s chrbticou, napríklad pri infekcii dýchacích ciest, tráviacich ťažkostiach, hormonálnych problémoch alebo nedostatočnej funkcii pečene.

Termín konania: 28.-29.7.2017

Piatok: 18:00 – 20:00 (informácie o použitých olejoch pri metóde, indikácie a kontraindikácie) :

Sobota a nedeľa: 9.00-17.00 (praktická časť kurzu)

Miesto: Taocentrum, Kremnická 26, Bratislava

Cena: 190€ – v cene sú zahrnuté skriptá a požičanie esenciálnych olejov

Lektor: MUDr. Petr Rychlík

Pre koho je kurz určený:

Kurz je určený pre všetkých, ktorí používajú alebo sa chystajú používať esenciálne oleje terapeutickej kvality Young Living pre seba, svojich blízkych či pre klientov. Je vhodný teda ako pre laikov, tak i pre profesionálnych masérov a terapeutov.

Popis:

Výučba obsahuje teoretické a praktické bloky, ktoré sa striedajú. V teórii sa zoznámite so základnými princípmi terapie „Raindrop“, preberieme indikácie a kontraindikácie a hlavne sa zameriame na účinky, aplikáciu a spôsob použitia jednotlivých esenciálnych olejov, ktoré sa pri terapii používajú.

Kurz prebehne v skupine maximálne 10 osôb. Pracovať sa bude vo dvojiciach tak, že každý účastník si užije masáž dvakrát ako „darca“ a dvakrát ako „príjemca“ – bude mať teda dostatočnú možnosť si nielen precvičiť jednotlivé špecifické postupy a hmaty, ale tiež precítiť blahodarné účinky ošetrení na vlastnom tele, čo je predpokladom pre hlbšie pochopenie terapie Raindrop.

Prihlášky a otázky píšte na e-mail: mirka@hormonyoga.sk

Teším sa na stretnutie plné vôní a úžasný zážitok z masáže :-)

S láskou

Mirka Mahima

Leave a Reply

Your email address will not be published.